Search

Search

Help

Page 4 of 49. Showing 485 results (0.015 seconds)

  1. SM-drinkkikilpailujen säännöt

    SM kilpailujen säännöt fbsk_logo.png SM SÄÄNNÖT 2018 1§ Kilpailujen järjestäjä on Suomen Baarimestarien ja Kannattajien Kerho r.y. Lyhenne F.B.S.K.. 2§ Kilpailu on avoin kaikille baarimestareille. F.B.S.K.:n jäsenmaksun maksaneet aktiivi-, kunnia-…
    Kilpailut25.03.2018
  2. F.B.S.K.:n historiikki

    F.B.S.K.08.06.2014
  3. F.B.S.K. Helsinki

    F.B.S.K. Helsingin johtokunta 2018-2019 Puheenjohtaja Noora Nyrhilä noora.nyrhila@gmail.com mailto:noora.nyrhila@gmail.com 0400-628839 Sihteeri/tapahtumat Laura Suutari suutari.laura@gmail.com mailto:suutari.laura@gmail.com 050-3631963 Rahastonhoitaja…
    Alaosastot12.03.2018
  4. F.B.S.K. Häme

    FBSK Häme, johtokunta 2018-2019 Puheenjohtaja, rahastonhoitaja Elisa Aho 040-7461034 elisa.aho1@gmail.com mailto:elisa.aho1@gmail.com Varapuheenjohtaja Marko Ahola arpi.lind@hotmail.com mailto:arpi.lind@hotmail.com044-3553339 Sihteeri/koulutus- ja kilpail…
    Alaosastot19.03.2018
  5. F.B.S.K. Turku

    FBSK Turku, johtokunta 2018-2019 Puheenjohtaja Alina Laaksonen 040-9377207 alina@fbsk.fi mailto:alina@fbsk.fi Varapuheenjohtaja/Tapahtumat Casper Salmela 044-3377180 Casper.salmela@live.com mailto:Casper.salmela@live.com Koulutus-ja kilpailuvastaavat…
    Alaosastot19.03.2018
  6. F.B.S.K. Oulu

    FBSK Oulu, johtokunta 2018-2019 Puheenjohtaja Joni Loponen 040-5645231 Aleksanterinkatu 50 c35 90120 Oulu loponen.joni@gmail.com mailto:loponen.joni@gmail.com Varapuheenjohtajat Noora Mommo 040-7534629 noora.mommo@gmail.com mailto:noora.mommo@gmail.com…
    Alaosastot19.03.2018
  7. F.B.S.K. Lappi

    FBSK Lappi, johtokunta 2018-2019 Puheenjohtaja Jarno "Jarppi" Kallio 045-6056389 j mailto:tuijalehtolainen@hotmail.comarppi.kallio@gmail.com Varapuheenjohtaja Kimmo Knuuti 0400-884455 kimmo.knuuti@pp.inet.fi mailto:kimmo.knuuti@pp.inet.fi Sihteeri & rahas…
    Alaosastot19.03.2018
  8. F.B.S.K. Kuopio

    F.B.S.K. Kuopion johtokunta 2018-2019 Puheenjohtaja Krista Holopainen 044-2783545 kristamaria.holopainen@gmail.com mailto:kristamaria.holopainen@gmail.com Varapuheenjohtaja Kia Vartiainen 0400-509273 kia.vartiainen@gmail.com http://gmail.com Sihteeri…
    Alaosastot19.03.2018
  9. UUTISET

    UUTISET YLEINEN14.05.2015
  10. Kalenteri

    Alaosastot21.09.2014