F.B.S.K. Helsinki

You are viewing an old version of this page. View the current version.

Compare with Current View Page History

« Previous Version 3 Next »

Puheenjohtaja

Riku Hailio Omnian Aikuisopisto

Työ: 040-1267428

Oma: 044-9921776

riku.hailio@omnia.fi riku@fbsk.fi

 

Varapuheenjohtaja & Pr

Pilvi Pursiainen Ravintola Juuri/Bar Latva

pilvi.pursiainen@latva.fi

0400-239746

 

Rahastonhoitaja

Jussi Meronen Panimoravintola Bruuveri

jussi.meronen@welho.com

044-2887569

 

Sihteeri

Jussi Mäkinen Ravintola Iguana Helsinki

makinen.jussi@gmail.com

040-5568868

 

Kilpailu ja Koulutus

Jesse Auvinen Bar Latva

jesse.auvinen@latva.fi

050-5390043

 

Jani Kejonen Bar Socis Hotelli Seurahuone

janikejonen@gmail.com

0400-902581

 

Kokoukset, tapahtumat, Pr ja sosiaalinen media

Jani Suomalainen William K. Tennispalatsi

lastintheline@gmail.com

040-5163181

 

Pirita Kallio Hotel Kämp Bar

pirita@fbsk.fi

046-5937097

 

Joona Kurkela Hotel Kämp Bar

joona.kurkela@icloud.com

040-7711311

  • No labels

F.B.S.K.:n (Suomen Baarimestarien ja Kannattajien Kerho ry) virallinen verkkosivu.